Hairstyling

Svatební účes

Obvykle se před samotným svatebním dnem provádí v předstihu cca 3 týdnů zkouška svatebního účesu. Zkouška je velice důležitou částí svatebních příprav, kde hledáme společně účes, ve kterém se budete cítit nejlépe.

Společně probereme vaše představy, vyzkoušíme různé varianty a rozhodneme, jaké ozdoby do vlasů budou nejvhodnější. Domluvíme časový plán ve Váš svatební den, aby vše hladce proběhlo. Doporučuji s sebou přinést obrázky vašich představ, případné doplňky a foto svatebních šatů. Na zkoušku počítejte cca 2 hodiny.

V den svatby přijedu za Vámi domů nebo na místo, kde se budete na svatbu připravovat.. Samozřejmě je možné domluvit účesy i pro maminky, družičky, ženicha...

Cena svatebního účesu: 1000 Kč.

Večerní plesový účes

Večerní účes má širokou škálu využití. Jeho vytvoření je už složitější a záleží na tom, pro jakou příležitost se češe. Jiný bude na Maturitní či jiný ples, jiný bude na firemní večírek nebo naopak na důležité rande.

Cena plesového účesu: 400 Kč.

Denní účes

Denní účes je vhodný na cestu do práce, na běžné denní pochůzky a příležitosti. K jeho vytvoření postačí žehlička na vlasy či kulma, hřeben a lak.

Cena denního účesu: 200 Kč.

Svatební účes, vzdušný účes, plesový účes, maturitní ples plzeň, maturák, vlasy.

 

Ceník

Vizážistika, Hairstyling
Denní líčení 200,-
Večerní líčení 350,-
Photomakeup (makeup na fotografie) od 400,-
Svatební líčení 500,-
Zkouška 300,-
Poradenství 500,-
Svatební účes 1000,-
Večerní plesový účes 450,-
Denní účes 200,-
* za ozdoby, či jiné doplňky se účtuje vratná kauce různé